| anonim_4396 a întrebat:

Pentru rockeri: cum vi se par oamenii normali? mie mi se par niste ciudati.

Răspuns Câştigător
| ForeverRock a răspuns:

Mah orice om e normal numai ca cei care asculta rock'ul si il iubesc ii vad pe ceilalti ciudati...Pentru mine ceilalti sunt oameni la fel ca si mine numai ca ei nu asculta genul asta de muzica, nu o inteleg si nu se imbraca la fel ca mine...happy

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Tu nu esti rocker, esti un wannabe! Daca te imbraci in negru si ai plete nu inseamna ca esti mare rocker. Un rocker stie sa respecte gusturile altora, stie sa se comporte intr-un spatiu public, si nu afirma ca "oamenii normali sunt ciudati". In plus, dupa felul cum ai formulat intrebarea rockerii nu sunt oameni normali (?!?!).
M-am saturat de oameni ca tine care sunt ceva pentru ca e "cul".

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Pm de la ArcAnna:
"una la mana sunt fata.doi la mana metalistii nu ii privesc cu prea mult respect pe oamenii normali.ii evita pentru ca ei nu ii pot intelege.asa ca nu ma judeca sunt tentata sa nu fiu asa de ingaduitoare.auzi tu fakerita? nu sunt rockerita asta mi'e clar.nu am nici o treaba cu prostiile din capul tau"

Tu gandesti cand vorbesti? Esti metal-poser mai exact:) http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Metal-Poser&defid=5246889

Iar aia care nu "ii privesc cu prea mult respect pe oamenii normali.ii evita pentru ca ei nu ii pot intelege" nu sunt rockeri, sunt doar niste wannabe tristi:)

Si dupa avatarul tau (user ArcAnna) e clar ca esti poser, blood & gore blah blah blah. NU stii cu ce se mananca rockul, il asculti doar ca sa fii tu "cul"...antisociala lu' peste:)

| melc a răspuns:

Mdaaa, si vezi-Doamne tu esti roacăr. Siguuuur. Si ce intelegi prin oameni normali?
THOSE WANNABEES.
/facepalm

| melc a răspuns:

Haaaaai Silviu~!
*incepe sa danseze ca o majoreta in calduri*

| ArcAnna a răspuns:

Faceam referire la imbracaminte.nicidecum la comportament.in fine. unii nu stiu decat sa critice si sa jigneasca.nu sunt true sau mai stiu eu ce.ce usor e sa critici fara sa cunosti

| ForeverRock a răspuns:

Mah orice om e normal numai ca cei care asculta rock'ul si il iubesc ii vad pe ceilalti ciudati...Pentru mine ceilalti sunt oameni la fel ca si mine numai ca ei nu asculta genul asta de muzica, nu o inteleg si nu se imbraca la fel ca mine...happy deci sunt mai degraba mult mai diferiti in viziunea mea

| ForeverRock a răspuns:

Hi! uite poate te intereseaza, vreau sa'mi lasi si mie parerea ta si daca vrei sa te impici:D : http://www.tpu.ro/......-persoane/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huh? in fine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bla bla silviu poser mic.auziti cica asculta black si altele inainte si nu intelegea ce se spune in lyricsurile acelora si s-a dat pe alternative...ce om