| anonim_4396 a întrebat:

Pentru un corp ca si al lui David Beckham, trebuie sa iei proteine? El oare face sala sau ceva sa arate asa? Am vazut ca nu prea ii facut foarte tare, dar arata foarte bine, nu-i nici prea facut, dar nici slab. Care este parerea voastra?

4 răspunsuri:
| Puruhniuc_Iustinian_1997 a răspuns:

Parerea mea sincer,nu lua proteine,nu creatina,nimic de genu! mananca foarte bine,aici ma refer la carne,lactate,si paine,apoi fa sala, pur si simplu, si vei vedea rezultate, nu foarte mari, dar un rezultat care v-a tine pana la batranete!

| anonim_4396 explică (pentru Puruhniuc_Iustinian_1997):

De unde asa de siguri ca nu "foarte mari"?

| aXy99 a răspuns (pentru Puruhniuc_Iustinian_1997):

Si mancand carne, lactate, paine nu iei proteine sau creatina? laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Puruhniuc_Iustinian_1997):

Si cu proteine/creatina ( care se gasesc IN MANCARE ) tine la fel.

Ca faci muschii folosind suplimente... sau FARA sa folosesti, ei functioneaza LA FEL ( inclusiv LA BATRANETE ).

Mai documenteaza-te si tu ( dar nu de pe forumuri de copii mici, unde oricine isi da cu parerea ).