| Keilly a întrebat:

Pentru un incepator: Nikon D3100, Nikon D3200 sau Nikon D5100? >:

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Sunt de părere că ar trebui să îţi cumperi un Nikon D5100. Este foarte bun pentru început.

Pa-pa.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Eu am un d3100 si e bun pentru incepatori, are un meniu simplu si daca te uiti pe cd-urile pe care ti le da si citesti putin din manualul acela nu o sa ai deloc probleme *zic din experienta

| 7Omar7 a răspuns:

Salut eu am un Nikon D5100 si merge foarte bine are un obiectiv de 18-55 mm
pentru inceput e bun, e chiar foarte bun ..prinzi cadre desul de ok
ast Ftongue sper sa te ajute
ps. d3100 si d 3200 sunt cam la fel nu e asa mare diferenta