| ralucaaadobre8 a întrebat:

Peste 2 zile merg la mare....si drumul e cam lung....merg cu un autocar sti evident o sa ma plictisesc pe drum sad ei bine, nu vreau sa fie asa :0 ei bine imi puteti da niste sfaturi cu chestii care le pot lua pe drum? happy Merci big grin

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Poti face destul de multe chestii care sa te tina ocupat, daca ai putina imaginatie. Iti poti lua un mp3, un laptop pe care pui in prealabil jocuri, filme si altele, un caiet sau jurnal in care sa notezi tot ce-ti trece prin minte sau sa compui diverse, o carte sau niste reviste, integrame si asa mai departe. Daca nu e un drum mai lung de 5-6 ore, atunci ar trebui sa fie de ajuns.

| ralucaaadobre8 explică (pentru thegatekeeper):

Multumesc...din fericire este de vreo 3 ore jumate, oricum...multumesc

| thegatekeeper a răspuns (pentru ralucaaadobre8):

Ok. Nu ai pentru ce.