| AmaliaAma123 a întrebat:

Peste cateva minute fac 2 luni de relatie cu iubitul meu. El de la un timp se comporta foarte urat cu mine cand sutem fata in fata, iar prin mesaje e mieros. Inainte sa fim impreuna ma imbratisa si vorbea foarte frumos cu mine si cand era cu prietenii lui de fata. Acum ma injura, mai ales cand e cu prietenii lui, face poze cand le tine pe altele de mana si cand aia sta in bratele lui. Tipa cu care se "giugiuleste" e cu el in clasa si e o prietena de a mea. Ea mereu imi zice ca el se da la ea, si ca vrea sa faca si poze pentru a ma face geloasa, si ca atunci cand el a aflat ca ea si a facut iubit a fost gelos.
Pe mine, iubitul meu nu ma tine nici macar de mana si nici nu ne am sarutat pana acum. Sunt zile in care nici macar nu ne imbratisam. Relatia nu mai merge, sincer daca stau bine sa ma gandesc nu a mers niciodata. El se supara pe mine din orice, iar eu nu sunt suparacioasa (chiar daca el le comenteaza altor fete). M am despartit de el de 2 ori pana acum... cateodata stau si ma gandesc daca mai merge relatia asta. Daca m as despartii de el as suferii mult, stiu pentru ca si de celelalte dăti eu m-am despartit de el.
Oare sa mai stau cu el? Tine la mine sau doar isi bate joc? Voi ce sfaturi imi dati?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce naiba mai stai cu el? Tre sa ajunga sa te si bata ca sa-ti arate cat e de idiot? Ca pe restul vad ca le-a facut deja.

| ROB3RT89 a răspuns:

Poate iti palace prea mult suferinta, drama...
Daca da, stai cu el in continuare, o sa ai parte de ele happy

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa comportament, eu spun ca nu tine deloc la tine, chiar batandu-si rau. joc de tine!
Sfatul meu este sa-i dai un sut in dos si sa-ti cauti altul!

| danay72 a răspuns:

Cred ca singura realizezi ca iubirea adevărată nu isi cauta propriile interese. Daca el iti vorbește urât, aceasta nu e iubire. Meriți să te tratezi cu demnitate și respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur sunteti impreuna? Nu v-ati sarutat in 2 luni, nu te tine de mana...eu n-as zice.

| Xelon a răspuns:

Mhmm,tu esti sigura ca el stie ca e intr-o relatie cu tine?

| Raniaa a răspuns:

Te înjură, nu te sărută, nu te ține de mână...în relație este mai mult absent decât prezent, dar... îți dă niște mesaje mieroase, pline de minciuni dulci. El te face mai mult nefericită decât fericită, pune punct definitiv. Nu merită, este o pierdere de timp!