| Trotinel47 a întrebat:

Peste cateva saptamani este ziua unui prieten care bea foarte muult si vreau sa ii fac un tricou personalizat despre bautura, betivi etc ceva amuzant, lasati-mi sugestii.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poti cauta pe internet tricouri amuzante, tricouri cu mesaje amuzante. De acolo te poti inspira.

| BadAngel3 a răspuns:

Bautura e viata mea.
Omul din betia lui se mai desteapta, dar omul din prostia lui niciodata.
Bautura nu te ingrasa, ci iti da un sprijin.De mese, de pereti, de vitrine.

| fluturasdecatifea a răspuns:

Alcolul dauneaza grav sanatatii. Da ce apa te face nemuritor?