| Cduncfujndf a întrebat:

Peste câteva zile încep liceul, clasa a 9 a și voiam să vă întreb, ar fi o problemă dacă m-aș duce cu mama în prima zi de școală?
Adică nu e neapărat necesar, dar eu sunt mai emotivă și mai timidă, mi-ar prinde bine să o am pe mama ca să mă susțină.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Furnicuta000 a răspuns:

Pun pariu ca vor fi o gramada de parinti acolo, chiar daca se schimba vremurile nu e nimic gresit ca parintii sa isi insoteasca copiii in momentele unice si importante din viata lor. Deci du-te cu mama ta, tu vei fi mai linistita, mama ta va fi fericita ca e alaturi de tine si o sa vezi ca nu esti singura cu parinti acolo.

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu este nicio problema, du-te cu mama ta happy

| Clytia a răspuns:

Mergi cu mama ta. Ai să vezi că vor fi mulți colegi cu părinții în prima zi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Na... e chiar frumos. Mergi cu ea.
Succes in acest an.

| Andreeush a răspuns:

Nu e nimic rău dacă mergi cu mama ta.
Și eu am mers cu mama în prima zi de liceu.