| βǿβǿ a întrebat:

Peste cateva zile plec in tabara unde vom dormii in corturi. Ce ar trebui sa duk cu mine?happy. in afara de cort, sac de dormit, saltea laughing.
Si cateva farse daca stiti whistling, sa fie ideale pentru o tabara cu CORTURILE.batting eyelashes

Fundita :*

Răspuns Câştigător
| AlissaDăăă a răspuns:

Farse:
-Pune-i pasta de dinti pe fata celui care adoarme primul
-Ascunde-i incaltamintea unuia din partenerii de cort
-Trezeste-ti partenerii de cort in mijlocul noptii si spune-le ca ai auzit zgomote de afara si ca iti este frica. Apoi psune-le sa se duca sa verifice si inchide-i pe dinafara.
-Suna pe cineva in mijlocul noptii cu numar ascuns si psune-i ca o sa moara maine.
Si altele thinking
Cu tine mai ia o lanterna, haine adecvate, pasta de dinti, periuta de dinti, o perie /pieptene, niste elastice de par (daca esti fata ) si agrafe, un termos, si cam ce crezi tu ca o sa mai ai nevoie :d

1 răspuns:
| simf a răspuns:

Lanterna, papuci - nu rade, o sa vezi ce buni sunt cand ai o urgenta -, imbracaminte adecvata (de la bocanci la geaca de ploaie, de la fleece la ciorapi de rezerva) si nenumarate altele, cauta pe http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t137755.html