| คиค a întrebat:

Peste cateva zile voi pleca in excursie la Busteni. Mentionez ca excursia va dura 3 zile, si nu vom sta numai la Busteni. vom merge si pe la Bran, sinaia, Peles, Pelisor, Vidraru, etc.

Eu mi-am cam facut o listutza cu ce sa imi iau in bagaj, dar mi-e teama sa nu uit ceva. Cine ma ajuta fundytza, iar restul folositor.

P. S.: Nu merg cu parintii, ci cu clasa unei vecine[profesoara].

Răspuns Câştigător
| Giulia_7302 a răspuns:

Pai...

Pleci de dimineata, si o sa fie putin racoare.

Mergi imbracata cu un trening.

Iti iei la tine:

Un costumas, ca o sa fie cald, o pijama, ca sa dormi cu ea ( sa nu dormi imbracata ca o sa miroase hainele a transpiratie ), hainele de a doua zi, hane de a treia zi, papuci comozi

1 răspuns:
| klary a răspuns:

Produse de igiena personala (sapun, pasta de dinti, periuta, pieptan, gel) si hainute de schimb groase si subtiri, si poate ceva medicamente gen nurofen, nospa...nu stii ce se intampla si nu are rost sa cauti o farmacie. pupici si distractie placuta