| Doarof3 a întrebat:

Peste o 3 saptamani o sa merg cu clasa la o alta școală și mă voi intalni pe băiatul pe care îl plac.Cum sa mă comport? Am impresia ca mă evita.

Răspuns Câştigător
| NobodyCanSeeMe a răspuns:

Pai fii tu insasi daca poti
Daca te place ok daca nu iar ok
Nu toti o sa te placa cum nici tu nu placi pe oricine
Trebuie sa fi tu insasi pana cand dai de cineva care te place pentru ceea ce esti
Poti desigur sa aflii ce chestii ii plac la o fata si sa te prefaci dar e degeaba ca nu vei putea juca rolul acela la nesfarsit.
Eu zic sa ii zici direct ca-l placi si aia e. Si plus iubirea adevarata vine cand nu te astepti de la cine nu te astepti.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu va intalniti mai multe pe baiatul pe care il placi.

| Doarof3 explică (pentru darrio2007):

Cu * am făcut o greșeală?