| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana e ziua mea de naștere. Nu stiu ce sa fac. Nu am nicio idee. Voi ce faceti de obicei de ziua voastră? Nu stiu daca vreau sa petrec in familie sau cu prietenii sau doar cu partenerul.
Orice idee e foarte buna.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu plec in city break uri de ultimele 4 zile ale mele. Si asta am sa fav in fiecare an in care am sa pot

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai cumva un an?!? e prima zi de naștere din viața ta?
Nu prea cred. Fă ce făceai și în anii anteriori. Sau ceva nou, dacă nu ești mulțumită.

| Emma30555 a răspuns:

Cu o zi înainte poți ieșii cu prietenii, de ziua ta cu iubitul și eventual înainte cu părinții

| ancaval a răspuns:

Părerea mea, e doar o zi de naștere și chiar nu necesită atâta bătaie de cap. Nu știu ce vârstă ai.

| Patronu1 a răspuns:

Ziua de naștere nu este cu nimic mai mult decât o zi ca oricare alta, nu este ceva de sărbătorit că ai îmbătrânit cu un an. Ar fi fost mișto dacă aveam luna de naștere, sa sărbătorim fiecare luna, asa, nu e mare brânză... Nu știu dacă ești destul de mare, dar eu prefer sa plec singur într-o excursie de o zi, sa iau o pauza de la toată lumea care ma sufoca. Acum, toți suntem diferiți, ce îmi place mie ție poate nu îți place, de asta nu exista un răspuns universal la întrebarea ta, nimeni nu știe ce îți place ție, trebuie sa faci ce simți tu ca trebuie făcut. Bafta!

| Crisloree a răspuns:

Pai, ai putea sta câteva ore și cu familia, ca de ce nu. apoi sa ieși în oraș cu prietenii și cu partenerul. De ce sa nu? În cazul în care nu i vrei pe toți la un loc, poți iesi cu partenerul la o cina, o plimbare orice. Iar cu prietenii poți ieși oricând la un suc. Depinde cu cine simți tu nevoie sa îți împărți timpul.

| Themoreyouknow a răspuns:

Iesire la o pizza..best choice ever