| Alexandra87889 a întrebat:

Peste o saptamana o sa zbor pentru prima oara cu avionul cu compania Alitalia. Puteti sa mi dati si mie niste sfaturi? Cum e, ce trebuie sa fac, sa nu fac, dar in special despre bagajul de mana pentru ca sunt foarte nelamurita, pe site-ul lor am citit ca trebuie sa aiba 55 cm inaltime
35 cm latime
25 cm adancime
mie mi se par cam ciudate aceste dimensiuni laughing adica doar 35 cm latime?! Ce sa imi iau? Va rog sa ma sfatuiti daca ati mai fost:*

Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e marime unui rucsac normal.

ce sa nu faci? sa nu ai la tine sau in bagajul de mana lucruri ascutite, lichide, medicamente fara reteta, chestii de metal care pot produce rani