| krysy a întrebat:

Peste tot scrie(pe internet)ca cica pe 21 decembrie 2012 este apocalipsa sau sfarsitul lumii...Eu nu prea cred dar se poate sa fie adevarat... Voi ce spuneti? Credeti ca este adevarat? Sau doar o tampenie?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

S-a mai discutat chestiunea.
Sfarsitul lumii a mai fost si in 2000 si in 2004 si in 2006 si apocalipsa a mai fost la al2lea razboi mondial etc. Al3lea razboi mondial trebuia sa inceapa in 1997, ulterior i-au schimbat data prin 2008 parca...
Sunt speculatii si atat.

9 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu nu cred.

| Pho3nix a răspuns:

Poi dupa zvonurile astea, sfarsitul lumii ar fi in fiecare zii.
Sau trebuia sa fie demult.

Dumnezeu ne decide soarta.

| Artemiss a răspuns:

Iar e sfarsitul lumii? M-am saturat de cate ori am auzit asta...sunt plictisita... o fi cand o vrea Dumnezeu...nu cand se gasesc unii care nu au ce face...

| Ceva ciudat. a răspuns:

Si eu am auzit de acest sfarsit al lumii... Dar nu cred ca este ceva real...Ar fi o cruzime sa se sfarseasca totul...

Dar nu se va intamplaoh go on

| girlxx21 a răspuns:

Asa a spus Nostradamus... Cauta filmul "Nostradamus 2012" este documentar happy.

| AprilSundayMorning a răspuns:

Si in acest caz tampeniile castiga, dar sfarsitul romaniei a venit de mult cu base la putere.

| gabitul a răspuns:

Va veni, dar nu garantez ca pe 21 Dec 2012. Nimeni de pe pamant nu stie exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu stupid...intrebarea mea e tu crezi c va veni sau crezi ce sun altii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum
vrea Dumnezeu