| ExtraSakadat a întrebat:

Pisica mea in varsta de 2 luni, cand o mangai, din joaca sau cand nu ii fac nimica sare sa ma muste la mana si mi-o ia intre picioare, isi da urechile pe spate si isi baga putin coltii.
La fel face si la picioare, dar ma feresc :]].
Motiv de ingrijorare?
Face asa din cauza dintilor ca incep sa ii dea?
Funda

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se și joacă cu tine!
Pa, pa.

| Anon352 a răspuns:

Stai linistita, asa facea si a mea si da e din cauza dintilor care ii cresc pentru ca pe ea o doare cand ii cresc si simte nevoia sa muste ceva ca sa nu o mai doara asa tare cea mai buna solutie ca sa nu ai nici tu de suferit este sa porti role prin casawinking eu asa am facut sau sa ii iei o jucarie de rontait da tot o sa te mai muste i pe tine, eu am purtat role pana o facut 5 luni si dupa aia mi-a mancat-o kainelecrying infine deci asa zic cai cel mai bine in orice caz nu e motiv de ingrijorarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Fireşte că e din pricina vârstei! Nu numai că îi cresc dinţişorii, dar se antrenează şi ea pentru viaţă, pentru luptă, cum e la feline şi la mai toate animalele. Ar fi făcut-o cu frăţiorii ei şi cu mama ei, dar acum mama ei eşti tu!
Dacă vrei o ocupaţie plăcută în vacanţă, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/!