| Giinger a întrebat:

Pitipoancele si cocalarii-oameni bolnavi sau gunoaie ale societatii?

4 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

Pentru oamenii bolnavi mintal iti este mila, pentru ei nu! Deci, cum am exclus aceasta varianta de raspuns mai ramane doar una. Da, cocalarii si pitipoancele sunt gunoaiele societatii. Tind sa cred ca iq-ul lor este direct proportionat cu varsta!

| MaliciousDeath a răspuns:

Pleava societăţii. Fără excepţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una, nici alta.
Sunt oameni needucati in spirit religios(in primul rand), de aceea sunt asa de nerusinati si li se pare,, normal'' sa faca ceea ce fac(sa te machiezi la 14-15 ani, sa umbli cu baieti etc.).Nu-i critic, dar parerea mea nu se schimba.
Aveau nevoie de educatie, de un mediu corect in care sa traiasca, adecvat.

Ei se schimba doar pentru a intra intr-un tipar.La 30-40 de ani sigur nu vor fi la fel.

| ILIoN a răspuns:

Pitipoancele si cocalarii sunt oameni inadaptati ai societatii. sunt niste gunoaie, niste mitocani care nu fac altceva decat sa ne oripileze mancand si scuipand seminte in strada, purtand aur de" la Soare te poti uita, dar la dansii ba", ascultand manele toata ziulica. unde mai pui ca poarta haine stridente, lucioase, cu sclipici; si nu isi vad de patratica lor.