| veronikamika a întrebat:

Plaja Modern este in Constanta sau Mamaia? Vreau si eu informatii! Funda:*

Răspuns Câştigător
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

NU plaja Modern din Constanta este o fosta plaja privata insa acum este trecuta sub tutela autoritatilor locale iar statiunea Mamaia nu are nici o treaba cu aceasta, sunt amplasate in zone diferite nicidecum una in prelungirea celeilalte sau plaja Modern in incinta statiunii Mamaia.

2 răspunsuri:
| Roxana6277 a răspuns:

E in constanta. Am cautat pe net dar nu am gasit decat poze. Daca vrei mai multe informatii da-i un search pe google.

| FitzzeDeCopil a răspuns:

Constantatongue