| andreea_8803 a întrebat:

Pleasee, cum s`o fac pe bunicamea mea sa taca.adica am vorbit cu un amic la telefon despre fostul si despre ce mi s-a intamplat si ea a ascultat la usa. A auzit o mica partea din conversatie, tocmai ce nu trebuia si daca o sa afle ai mei, ma omoara, prefer sa ma omor singura! nu pot sa suport! De ce asculta ea ce vorbesc eu, ma enerveaza rau, nu asta e problema acum. Vreau sa taca dracului din gura, sa nu se mai bage in viata mea ca oricum imi face numai belele. HELP crying(

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Am noroc ca bunicile mele nu sunt asa...
Incearca sa vorbesti cu ea sa'i spui ca e viata ta si roag'o sa nu le spuna a lor tai, spune'i ca asta e tot ce ii ceri, oricum nu a fost corect sa asculte la usa. Altcv nu ai ce face.

| Emeraude a răspuns:

O minti ca vine Boc la voi, la fel cum isi mint mamele copiii "daca nu esti cuminte vine bau-bau" laughing).
Vorbeste cu ea, explica-i ca nu are de ce sa se bage in viata ta, ca nu e frumos sa asculte pe la usi, o mituiesti cu bani de medicamente, etc.
Succes, pa-pa!

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Amenint'o ca-i furi tot ce are in frigider!

| Marcelino a răspuns:

Asa sunt batrinii astia(mai ales bunicile) mai bagaciosi. Ar trebui sa o convingi sa nu iti divulge secretul. Poate o poti pacali usor.Cine stie? Bafta oricum:X

| andreea_8803 explică:

Scuzati-mi greseala... m`am grabit.