| KidduHerexD a întrebat:

Plizz help me ca vaa dou foonditza!
cum se fac bani pe imvu?
explicati bine daca vreti funda!
mrs!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu stiu daca o sa intelegi dar eu am sa incerk sa-ti explic!
Prima oara intri in imvu si dai acolo la free credits. Dupa ce dai o sa-ti apara o fereastra unde skrie Refend a friend sau ceva de genu! Tine mine ai nevoie si de cineva pentru asta! Asa dati akl si tb sa completati 4 kasesute ultimele 2 de obicei sunt completate.Ar fi bine sa ai 2 id de yahoo.In primele 2 casute iti skrie unu dintre id ( nu cel care este skris jos) si apoi dai send sau asa... Apoi intri pe acel Id pe yahoo mail si dai click pe invitatie o sa-ti apara o poza cu tine si 2 variante YES si NO dai click pe YES si apoi iesi nu completezi nimic! TB sa intri de 2 ori dupa ce ai inchis mai intri odata. Apoi dupa ce ti s-a deschis fereastra creezi contul si sa nu pui la intamplre pentru ca tb sa stii totu. Apoi tb sa pui pe cineva sa iti intre pe acel cont si sa-ti dea 5 invitatii pe rand si tu sa intrii in toate! ATENTIE NU IESI DUPA CELALALTE ADK FAKE EL 1 SI NU TB SA IESI DIN EA STAI IN TOATE! Dupa ce toate acestea vor fi indeplinte va tb sa astepti 3 min pana la credit vei face 1. 500 si poti fake astea de multe ori pe zi. Nu vreau fundite ma bukur ca te-am ajutat ( daca te-am ajutat).