| Sexy_7804 a întrebat:

Pls... Ce cadou sa ii cumpar prietenei mele de ziua ei? Ea este mai plinutza si nu stiu ce sa ii cumpar si daca ii nimeresc marimea... imi puteti da cateva idei? Funda cele mai multe si mai inventive :*.

Multumesc :*

12 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa ii cumperi neaprat ceva de imbracat mai ales daca nu stii marimea. Poti sa ii cumperi o gentuta, inel, bratara, cercei, lantisor, ceas, o cutie de bomboane mai scumpe, ciocolata, prajituri, tort, ochelari de soare, machiaje, farduri, rimel, creioane de ochi, sandale, balerini, platforme. Sau ceva personalizat: o cana cu poza voastra pe ea, un ursulet cu poza ta sau un tricou pe care sa scrie ceva amuzant de exemplu: Nu stiu ce mi-ai facut dar mi-ai frant inima, te port cu mine in gand.
Sau un animalut de companie: hamster, broasca testoasa, papagal, pesti, veverita. big grin Bafta!

| natalyia a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi o bluza dar larga sau un ursulet sau un parfum cu cadou sau un sidi cu muzica

| xAnne a răspuns:

O jucarie de plus... thinking ( daca e pasionata de jucarii )
cosmetice ( daca ii place sa fie cocheta )
accesorii ( daca ii plac accesoriile )
sau o carte ( daca citeste mult. )
.
din categoriile de mai sus cred si sper ca te-a inspirat ceva big grin

Funda? happy

| Sexy_7804 explică:

Da are de toate si parfumuri si accesori si machiaje pentru ca e reprezentanta avon... O jucarie nu prea mi se pare potrivita pentru ca implineste 16 ani... deci nu ma`ti ajutat cu nimic sad

Da`ti`mi alte idei va rogg :*.

| Sexy_7804 explică:

Pffff...la petrecere m`a invitat ea straight face cum sa ii fac eu petrecere...

Alte idei? mai aveti? pls :*

| Sexy_7804 explică:

Offf nu ma ajutatii deloc... cred ca o sa-i cumpar o bluza ceva... vad eu tongue

| Gabriela_6882 a răspuns:

Cati ani are prietena ta?

| Gabriela_6882 a răspuns:

Eu i'as face o petrecere surpriza, nu neaparat foooarte mare. Cei mai buni/apropiati prieteni...gandeste'te cam cu cine ar vrea ea sa-si petreaca ziua de nastere, iar daca nu ai bani de ajuns poti vorbi cu parintii ei sa te ajute cu o suma micuta sau chiar cu prietenii pe care te hotarasti sa'i chemi. Puteti lua niste prajiturele, ceva de baut...sau chiar un tort, muzica si voie buna. Cu siguranta va fi o zi de neuitat. Mi se pare ceva frumos:X Sper sa-ti placa ideea meahappy

| Gabriela_6882 a răspuns:

Incearca sa ii faci un filmulet, dar nu orice filmulet, ci unul personalizat. Inregistreaza gandurile bune, urarile prietenilor, parintilor, persoanelor dragi ca si cum ar vorbi cu ea si daca ai cu ce proiecteaza'l pe un perete. daca apreciaza lucrurile venite din suflet cu siguranta va aprecia si acest gest al tau. Nu'i buna nici ideea asta? ast raspuns:*

| Gabriela_6882 a răspuns:

Daca nu, ii faci un cd cu acel filmulethappy

| lovelygirllove a răspuns:

Deci nu trebuie neaparat sa-i cumperi haine poate ca s-ar bucura daca ar primi o pusculita in forma de strugure, para, buburuza eu am primit una de ziua mea si mi-a placut fffff mult crede-ma nu dai gres cu asta...sau ai putea sa-i cumperi o cana cu zodia ei eu i-am cumparata prietenei mele si i-a placut ff mult succes in gasirea cadoului perfect!

| Iuliana_Musat_1978 a răspuns:

Prietena mea este cea mai buna dar, nu stiu ce cadou sa ii fac!
Ese...