| PăpușaChuckie a întrebat:

Plz ajutati`ma...cum sa inchid un cont de facebook? Plz repedeee vreau raspunsuriiii! E urgent!puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| EyeCandy a răspuns:

Buna big grin
Intra pe facebook, si sus in dreapta (in colt) acolo de unde te deconectezi e contul meu.Dai click pe setarile contului si apoi scrie undeva securitate. dai click acolo si apare jos pe pagina dezactiveaza-ti contulwinking sper ca te.am ajutat

2 răspunsuri:
| SuntFata a răspuns:

Nu trebea sa raspunda nimeni la intrebarea asta... acum sil dezactiveaza sil reactiveaza sil dezactiveaza sil reactiveaza...si tot asa incontinu

| doareu914 a răspuns:

Buna! Intra la setarile contului apoi la dezactiveaza cont apoi bifeaza motivul pentru care nu mai vrei profilul...