| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa imi zica niste exerciții pentru a fi mai inalt va rog sunt aproape cel mai mic din clasa

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista exercitii pentru a creste mai inalt!
Cresterea ta depinde de mostenirea genetica de la parintii tai dar si de cat sunt de sanatosi si puternici hormonii tai de crestere, care depind strict de calitatea mancarii pe care o mananci zilnic.
Mancarea ta zinica trebuie sa fie: consistenta, indestulatoare si sanatoasa, continand zilnic: fructe, legume si carne.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt exerciții pentru asta.

| alexandru3107 a răspuns:

Apuca-te de inot, de handbal, mananca sanatos, culca-te la ore rezonabile si evita stresul!?