| anonim_4396 a întrebat:

Poate o sa va para ciudat si mie mi se pare! straight face In ultimul timp, parca nu mai am sentimente. :O Cum sa va spun, nu am chef de ras, imi vine sa plang, dar nu pot nici sa plang, iar cand rad imediat dupa ma intristez iar, parca mi-a murit cineva. sad In fiecare zi, sunt trista, mai ales seara, ascult melodii triste, ma gandesc la prietenul meu intr-una(de asta sunt mai trista, avem niste probleme). As vrea macar sa pot plange, sa ma descarc, poate o sa ma simt mai bine dupa, dar nu potstraight face Ce parere aveti? Vi s-a intamplat vreodata?

3 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

Este posibil sa treci printr-o stare de depresie.Se intalneste aproape la toate varstele si cateodata daca nu consulti un psiholog se poate ajunge la ceva mai grav tongue Sau de asemenea poate sa fie doar o perioada adolescentina happy

xoxo Vanilla

| EnvyU a răspuns:

Ai nevoie de un prieten/a la care sa te descarci, sa ii zici tot ce te doare. daca vrei poti sa vorbesti cu mine, kfr_soulless idul de mess, imi place sa ascult si am ajutat multe persoane happy

| Wannabe_3032 a răspuns:

Da! tuturor adolescentilor li se intampla sa treaca prin momente de genul asta, triste, din cauza iubirii. Dragostea in adolscenta e cel mai frumos lucru care exista, dar, totodata si cel mai suparator sentiment.Acum, totul ni se pare extraordinar, acordam prea mult interes nimicurilor, credeam ca lumea ne este la picioare, credem ca viata trebuie sa ni se supuna si nu noi ei.Viata in realitate, e dura, cu totii trecem prin momente grele in relatii.La varsta ta, nu sunt o problema serioasa decat daca le tratezi cu prea mult interes.Cu timpul se vor rezolva, adolescenta e prea frumoasa ca sa ti-o irosesti stand suparata.
E normal ce ti se intampla din cauza varstei.
Fi linistita, nu esti nici prima, nici ultima careia i se intampla asta.Totul se rezolva de la sine... Daca vrei, iti spun o conceptie despre viata "in viata nu trebuie sa faci pentru ca totul se intampla pur si simplu... dar viata e o lupta continua din care mereu trebuie sa iesi fericit, vesel, invingator". Esti tanara, traieste-ti viata la maxim! Timpul le rezolva pe toate, cu toate ca nimic nu trece fara sa lase urme
Fundita?batting eyelashes