| Minha23 a întrebat:

Poate un copil de 12-13 ani sa calatoreasca cu trenul?

Răspuns Câştigător
| BadBunny a răspuns:

Da, iar daca are si carnetul de note de la scoala vizat are parte de o reducere la bilet.
Funda?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cat are bilet si eventual carnet daca iei bilet cu reducere pe baza carnetului, da, nu are nimeni nimic cu tine, dar poate fi usor periculos, nu stii de ce dubiosi dai pe acolo.

| 6Anonim9 a răspuns:

Eu fac naveta cu trenul de la 9 ani(acum am 16), la 12-13 nu intra in discutii. Daca ai carnetul vizat ai reducere 50%. Numai bine! big grin