| Neah a întrebat:

Pot citi online cartea a 4-a din "Cronicile Wardstone"? Daca da, imi dati si site, fuunda!

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu are rost s-o citesti de pe net, cartea este foarte frumoasa si asa citind potz sa ai toata colectzia daca eventual n-o gasesti in librarii poti so comanzi de pe net. Citind de pe net este mult mai greu si gandeste-te cat poti citi doar " o fraza" ochii o sa te doara si de pe net nu este asa de regulat deci mare lucru nu vei citi!

| kire a răspuns:

Nu cred ca o poti citi online trebuie sa o cumperi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat