| Vamos a întrebat:

Pot da cate 1 fir de garoafa la colege de dragobete? Ce alte variante ieftine pot gasi?
P. S:Am foarte multe colegelaughing

Răspuns Câştigător
| Anna_9600 a răspuns:

Poti sa dai. dar eu de dragobete n-am primit pana acum nimic de la colegi, decat de la iubit, daca tu tii mortisi sa faci cadou de aceasta zi... ai putea chiar sa le dai si o garoafa, iti spun eu ca multe o sa aprecieze acest gest. happy

5 răspunsuri:
| kamikaze a răspuns:

Eu iti zic ce poti sa faci de martisor, mama mea imi croseteaza martisoare e foarte ieftinlaughing

| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai nu prea merge garoafe ca la morti. Ai putea sa le dai cate un martisor sau un lantisor la 1 leu

| LittleMønster a răspuns:

Mai bine lasă garoafele pentru 8 martie, dar dacă tot vrei sa faci ceva pentru ele ia o cutie cu bomboane şi serveştele.Gestul contează.

| Mardari_Cristina_1992 a răspuns:

DE ce nu te duci la METRO, acolo sunt asortimente de ciocolate... la un pret accesibil, ciocolatele nu se ofilesc...SUNT CHIAR MULT MAI GUSTOASE big grin

| Anna_9600 a răspuns:

Multumesc de funda! >big grin