| ßobolina a întrebat:

Pot returna un produs la TerraNova? Am eticheta, dar nu si bonul. Dar la New Yorker? La acesta am si eticheta si bon si vreau sa il returnez pentru ca are un defect. Va rog raspundeti la ambele daca puteti, multumesc happy.

3 răspunsuri:
| ßobolina explică:

Multumesc. Stiti daca trebuie neaparat in 48 de ore?

| RCristofor a răspuns:

La New Yorker poti 100%, mai ales ca are un defect. La TerraNova nu sunt sigur, dar 90% poti, deoarece ai eticheta pe produs si scrie clar ca e de la terranova.

| Ionutzu0077 a răspuns:

Orice produs este returnabil mergi acolo si spune ca are un defect si ei iti pot da ori alta pereche asemenea ori te pune sa iti iei de aceiasi bani ce vrei tu din magazinwinking! incearca

P.S Unele magazine nu mai iau inapoi produsele daca nu ai si bonu! Funditabig grin