| Numeusorderetinut a întrebat:

Pot sa fac zile pe snapchat cu cineva necunoscut sau e dubios? Daca cineva isi da snapchatul pe insta pot sa fac zile cu ei? Va pot asigura ca nu sunt un dubios sunt fata si trimit snap-uri interesante, suna ciudat sa o zic eu despre mine dar trebuie sa recunosc, oricum multi oameni imi spun. Deci voi faceti zile cu persoane necunoscute, sau ati face? Dar cu persoane cunoscute dar cu care nu vorbiti?

2 răspunsuri:
| Geici7474 a răspuns:

Nu este absolut deloc dubios sa faci zile cu cineva necunoscutlaughing. Nu stiu ce vezi ciudat in asta. De exemplu, eu mi-am facut foarte multi prieteni prin intermediul acestei retele de socilizare, deci nu ar trebui sa te simti inconfortabil daca faci zile sau daca interactionezi cu niste persoane necunoscute (asta e valabil si pentru real life).

| Dan-_George_C_1994 a răspuns:

Dacă și ceilalți vor sa facă zile cu tine, nu e deloc dubios!
Am foarte mulți pe care nu ii cunosc și fac zile cu ei!