| darkangel a întrebat:

Pot sa imi schimb buletinul inainte de a expira?

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Bineinteles. Chiar e de preferat sa depui actele cu ceva timp inainte de a-ti expira, caci oricum dureaza pana il primesti pe cel nou. Trebuie sa te interesezi direct la Evidenta populatiei cu cat timp inainte poti depune actele si care sunt acestea.

| NatureSelf a răspuns:

Doar in cazul in care ai pierdut-o, sau ai arso, rupto, etc. Doar in aceste cazuri.

| LollypopMe a răspuns:

Din cate stiu,nu!

| silvershark a răspuns:

Gasesti documentele necesare aici : http://www.somara.ro/index.php/actepersonale/ci