| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa ma m*sturbez dacă sunt virgina? Am 15 ani

6 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Cine te retine? Chiar si de ti ai rupe himenul singura, tot virgina rămâi. Asta nu inseamna ca faci sex.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Iona, unul din unsii lui Dumnezeu se masturba in fata femeilor. Mai lasati-o cu pacatul. Ar insemna ca 96% din baieti pacatuiesc. Daca Dumnezeu este atotputernic, de ce nu le estompeaza dorintele? Pacat de ce? Ca asa zic barbatii cu fusta? Uite, de asta urasc popii, nu religia. Una este credinta in Dumnezeu si alta este ceea ce spun popii.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Masturbarea este recomandata de sexologi si nu numai, pentru sanatatea omului, inclusiv pentru creier. Altfel ajungi ca del ce zice ca e pacat.
Poti sa o practici la aceasta varsta, dar sa nu fie principala preocupare. Sa fie cu putina moderatie.

Răspuns utilizator avertizat