| Adi_2195 a întrebat:

Pot sa-mi mai depun actele pentru somaj daca nu am luat bacul in sesiunea de toamna? daca da, ce termen am? dau funda!

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Citeste aici ( e valabil in toata tara nu numai pentru Bucuresti:
http://www.bucuresti.anofm.ro/acte_ind.htm

| Ionait a răspuns:

N-ati fost in stare sa luati nici BAC-ul si vreti somaj, iar studentii se chinuie sa faca facultatea fara nici un fel de ajutor din partea statului. La munca, nu la intins mana!

| gabythe2 a răspuns (pentru Ionait):

Platesti toata viata pentru somaj!?! De ce sa nu beneficiezi de el macar acum?