| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Pot scoate banii dacā am primit din Germania, mi-a trimis cineva,mi-a scris numele suma şi un cod, si sa merg, doar ca n-am buletinul acasă Pot scoate dacā am copia de la buletin?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,te duci la orice banca care are western Union, cu buletinul in original

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti scoate banii, fara un document de identitate original.

| Andreeush a răspuns:

Trebuie sa ai buletinul la tine. Nu poti folosi copia.

| Lioana a răspuns:

Nu se poate folosi o copie de buletin pentru a ascoate bani. Ai nevoie de original sau de alt act de identitate, cum ar fi pasaport sau permis de conducere.