| rorbg44 a întrebat:

Pot vapa (cumpara vapeuri) daca sunt minor si nu au nicotina? Am 14 ani.

2 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Nu-i bine la doar 14 ani o sa ai probleme cu sănătatea pentru ca ele cauzează cancerigene caută și ai sa vezi și provocă dependentă Pentrucă acel vap are mai multe arome și asta te va tenta sa încerci și celalalte și ușor ușor atjungi dependent de ele mai bine ar fi sa nu o faci

alegere este a ta dacă tu consideri ca este bine ce faci este treba ta.

| Mariacld a răspuns:

Din Mall sau de la tarabe nu sunt sigura dacă poți cumpăra. În schimb îți poți comanda de pe un site, eu de exemplu mi-am comandat ceva de la vaporesso, de pe eMAG. În momentul în care ajunge comanda nu o să-ți ceara niciun act de identitate sau ceva deoarece curierul nu știe ce se afla în colet, el nu are treaba, doar îți dă coletul și achiți, asa ca poți comanda fără nici o grija happy