| DidiEnL a întrebat:

Poti avea internet pe tel. daca nu esti pe abonament, ci, pe

cartele? Cum?

FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Da poti. Iti iei net cand iti cumperi cartela. Te pune sa iti alegi un fel de abonament sa zic asa care au minute smsuri si unele au si net. La Orange cred ca era *100# si la Vodafone *147#

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Activând opțiunea de net pe mobil.Asta e în funcție de operatorul de telefonie mobilă pe care îl ai sau folosinfd wireless-ul dacă telefonul tău are wifi.Succes

| zuzzzuuu a răspuns:

Da poti...te duci la Vodafone/germanos/Orange si ii spui lui/ei sa iti activeze netu

| TheStory a răspuns:

Sigur ca da, nu are legatura cu abonamentul.

| SerafimHD a răspuns:

Desigur daca activezi o extraobtiune corespunzatoare! sau chiar daca ai wifi pe tel!

| Miki280 a răspuns:

Da, activand o optiune. La cosmote e 1234 mi se pare sau steluta 100 diez iar la Vodafone cred ca tot steluta 100 diez.

| MykyTha a răspuns:

Sigur ca se poate, dar cand iti reincarci cartela trebuie sa iti iei cu optiunea de internet :*

| Paul321 a răspuns:

Iti da net cand iti cumperi cartela