| curioasa210 a întrebat:

Poti intra in depresie daca nu esti inscrisa intr0un concurs?
Cum se manifesta depresia?

3 răspunsuri:
| AliTheo18 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce sa intri in depresie daca nu esti inscris intr-un concurs...

| curioasa210 explică (pentru AliTheo18):

Nici eu. De aceea intreb happy O colega mai ciudatica de a mea a zis asa. Concursul nu este cine stie ce. Este organizat de Patriarhie si acum este etapa intre biserici.Ea este bisericoasa, merge mereu la biserica numai ca este copy-paste la compuneri/poezii/etc si de aceea preotul si doamna bibliotecara (ca nu este prioteasa dar facem activitatile la biblioteca) nu au acceptat-o. Plus ca acum cam un an aproximativ ne-a mintit pe toti cu ceva grav (nu scriu aici) inclusiv pe preot si de aceea toti si-au pierdut increderea in ea.