| aceafata01 a întrebat:

Poti purta eyeliner in poza de buletin?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, știu și persoane date cu ruj roșu. eyelineru nu îți schimbă trăsăturile ca prostiile pe care le spune aria.

| Andreeush a răspuns:

Da dar să nu exagerezi.
Trebuie să ți se vadă ochii cât mai bine în poză.

| Denisa0954 a răspuns:

Da, normal

| Sunshine123 a răspuns:

Din nefericire nu poti, pentru ca in cartea de identitate trebuie sa iti apara fata exact cu trasaturile pe care le ai. Nu iti recomand sa te dai cu fond de ten pentru ca iti va straluci fata la camera si se va vedea naspa, oricum calitatea pozei din buletin lasa de dorit mereu.

| Maia55 a răspuns:

Eu am prietene care au purtat eyeliner. Te poți machia, dar cu măsură. Oricum asta mai depinde și de persoana de acolo care îți face poza.