| crinamariawwj a întrebat:

Poți rămâne insarcinata fără contact sexual? Acum 2 luni mi-a întârziat 4 zile, luna trecuta 2 zile iar luna aceasta trebuia sa-mi vina menstruatia pe 8 dar mi-a întârziat o saptamana si 3 zile.Acum 2 săptămâni am facut un or@l

Răspuns Câştigător
| Lorry93 a răspuns:

Nu, draga mea. Nu poți rămâne însărcinată dacă actul sexual în sine, nu a avut loc. Întârzierea menstruației poate fi datorată stresului și /sau dereglărilor hormonale.
Câți ani ai? Mă gândesc că voi, copii care aparțin acestei generații, aveți acces la o sumedenie de informații de orice natură. De ce încă mai există aceste tipuri de întrebări? Înainte de a-ți începe viața sexuală, documentează-te foarte bine, în special despre ce presupune această activitate, despre bolile cu transmitere sexuală și cum să le eviți; despre metode de contracepție etc. Nu te juca cu sănătatea!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sincera sa fiu sunt socata, sa vad copilasi atat de mici care fac sex nefiind supravegheati de parinti si neavand nici cele mai elementare cunostinte despre organele lor sexuale, odata ce gandesc ca pot ramane insarcinate in gura, odata ce fac s e x oral.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Astea cred ca pot ramane insarcinate si daca se uita la o scena de dragoste dintr-un film.

| Violleta2022 a răspuns:

De la Fecioara Maria nu s-au mai vazut asemenea miracole, pana acum la tine laughing insarcinata fara sex, prin telepatie sau prostie.

| Catrice a răspuns:

Ești gravida lul logic laughingwinking