| maria_1771 a întrebat:

Poti sa devii un bun dansator daca nu esti prea flexibil? As vrea sa ma apuc de dans [ hip hop, R&b] insa nu sunt prea flexibila si nici miscarile nu-mi ies grozav. in timp voi deveni mai buna la dans? le voi face mai bine?

Răspuns Câştigător
| katherinne a răspuns:

Daca exersezi in fiecare zii si iti dai silinta vei reusi. Dansul necesita munca si vointa.

3 răspunsuri:
| Dianna_7625 a răspuns:

Raspuns : da, desigur...
nici unul nu ne'am nascut invatatzi...
crezi ca dansatorii profesionesti dansau de cand au iesit din burta de la mami.
nu.
iti urez succes thumbs up

| anonimus_1190 a răspuns:

Poti sa devii bun dansator daca muncesti mult si te stradui suficient insa nu ai sa fii la fel de buna ca cei care au dansul in sange, mai flexibili cum spui tu laughing

| andrutssa_7229 a răspuns:

Daca te straduiesti mult.si`ti dai toata silinta.sunt singura ca vei reusii...:X:*