| Filozofie a întrebat:

Poti sa faci 2 facultati identice la 2 facultati diferite? Adica, de exemplu, pot sa fac litere si la UB si la UBB?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

în același timp n-o să ai cum, uman și fizic posibil, teoretic da. consecutiv da.
dar nu ar avea rost, nu e extrem de mare diferență între ele

| Mosotti a răspuns (pentru Adry05):

Cum nu poate? Pai le face la fara frecventa, nu e problema. Sau una la zi, si alta la fara frecventa, si le face in acelasi timp.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În acelaș timp nu vei reuși. logistic și legal. Consecutiv, dacă plătești.

| Werrich a răspuns:

Bineînțeles că poți, atâta timp cât plătești. Nu e ca și cum ai face liceul de doua ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te ține, da.