| anonim_4396 a întrebat:

Poti trage fumul te tigara in piept tragand aer adanc pe nas adica trag din tigara si apoi trag aer adanc pe nas?

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Mda, incepator. Cand tragi, tragi direct din tigara, nu tragi pe nas aer. Vrei sa fumezi sau vrei sa pufai tigata? Un sfat prietenesc: Lasa fumatul ca nu e bun.

| Teo29 a răspuns:

Chiar daca nu are legatura cu ce intrebi, mai bine evita fumatul cat inca se mai poate. Daca tragi fumul in tine si devine dependenta, greu o mai lasi...