| Bad32Bunny a întrebat:

Presupun ca toti stiti de noul fenomen *cei cu Facebook* "Pride". Dar a mai fost ceva inainte, *care este si amu, dar in fine* "Respect". Si revenind din nou la partea cu "Pride"-ul. Exista pagina aia pe Facebook la care trebuie sa dai like pentru a putea da "Pride". Chestia asta e valabilia si pentru "Respect"?

1 răspuns:
| NeculaAlin a răspuns:

Pentru pride iti spun sigur ca da:
https://www.facebook.com/LGBTQ/
Dai like paginii, inchizi Facebook-ul si il pornesti din nou. Dupa maxim 2-3 minute vei avea reactia. Chestia cu RESPECT nu prea cred ca este. Succes