| MG4Life a întrebat:

Preteni, am facut o gafa in counter-strike, am instalat cs-ul, si am schimbat din greseala rezolutia la 2000 si ceva, si acum imi apare totul negru, cum pot schimba rezolutia inapoi la normal? (am incercat sa il reinstalez si nu merge)
Legava's fundita de contul' vostru daca ma ajutati!

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Salut prietenas! In mod normal ar trebui sa ti se schimbe singura resolutia cand intri in cs daca nu o accepta (de obicei o schimbi din Options-Video dar daca iti apare tot negru nu va merge).
Ai putea incerca alta metoda:creeaza un Shortcut daca nu ai de la hl.exe sau cstrike.exe si pune-l pe desktop, apoi dai click dreapta pe Shortcut-ul de pe desktop, Properties, iar la Target scrie la sfarsit asa -w 640 -h 480 (ex: "C:\Program Files\Counter-Strike 1.6\cstrike.exe" -w 640 -h 480) sau in ce rezolutie vrei tu, -w 800 -h 600