| Damian_Alexandra_1991 a întrebat:

Prienetii mei il urasc pe Justin Bieber. Cum sa fac ca sa il placa? happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o sa-i faci. Serios, e muzica de fete.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna happy
Si mie imi place super-mega-extra mult Justin♥! Si da,prietenilor mei nu prea le place de el,zicand ca e ''gey'' sau eu mai stiu ce.
Si stii,am invatat sa nu-i mai bag in seama cu rautatile astea happy
Sau le-am aratat o melodie de a lui, fara sa zic cine o canta si ei ''Ce melodie misto'' apoi eu ''O canta Bieber'' si astfel poti sa-i faci sa-l placa incetul cu imncetul tongue
Dar nu poti obliga sa le placa, daca pur si simplu nu le place, gusturile nu se discuta!
Pa, pa happy
fundita?

| Snowfall a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. Nu poti sa obligi pe cineva sa ii placa sau sa nu ii placa un anumit lucru. Pobabil si lor le plac unele lucruri care tie nu iti plac si nu incearca sa te faca sa iti placa.

| smileformepls a răspuns:

Nu poti sa-i obligi sa le placa ceva care iti place doar tie.Fiecare are gusturile lui, la fel cum tie iti place Justin Biber prietenilor tai nu le place si poate ceva care le place prietenilor tai nu iti place tie.