| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna a visat ca baiatul pe care eu il plac a sarutat-o pe frunte, iar eu m-am suparat foarte tare pe ea. Ce inseamna? multumesc

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Nu ai facut bine ca te-ai suparat pe ea...crezi ca a vrut sa viseze intentionat?laughing))))
sau poate ca in inconstient il place si nu-si da nici ea seama de asta... oricum nu este vina ei.ar fi bine sa va impacati, pentru ca nu are rost sa va stricati prietenia pentru un baiat. pup

| Amy a răspuns:

Aaaaa! asta-i tare! eu nu prea cred in semnificatia viselor. oricum, succes!

| OglindaOarba a răspuns:

In vis m-am suparat pe ea, nu in realitatelaughing. Cred ca m-am exprimat gresit

| OglindaOarba a răspuns:

Nu ma suparasem in realitate pe ealaughingera vorba tot de vis!

| KydutzaKyda a răspuns:

Poi e posibil sa-i placa si eu de baiatul pe care il placi tu, dar pentru astanua r trebui sa te superi pe eawinking