| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna nu mai imi raspunde la telefon, nici pe mess, desi pe mess nu era "Idle". Este rece cu mine si nu stiu de ce. Chiar nu am facut ceva iesit din comun. Daca o intreb de ce este suparata nu-i raspunde. Am mai avut certuri, este normal intr-o prietenie dar nu mai vreau sa ne certam chiar nu mai suport. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Daca tu tot o cauti si ea nu vrea sa iti raspunda atunci las-o in pace thinking
o sa vina ea la tine cand o sa vada ca nu o mai bagi in seama.