| ionutz95 a întrebat:

Prietena mea imi zice sa fiu tandru dar nu stiu cum imi puteti spune? pls pls pls

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

O tii de mana,de umar,de ambii umeri,o pupicesti mai tot timpul(pana iti cere ea sa te opresti,dar ea vrea sa fii tandru,nu?),cum apare in fata ta o iei in brate si-o saruti,mai cumperi cate o ciocolatica si-o imparti cu ea,muscand amandoi in acelasi timp,ii zambesti tot timpul,glumesti...Ea cand zice sa fii tandru banuiesc ca se refera la a-ti folosi mainile,deci foloseste-le,nu fii timid, barbatul e bine sa fie porc nu prost.O poti si soca putin, dar nu exagera prea mult.Cauta iubire pe google si retine cate ceva de acolo, spune-i cate-o vorbulita, spune-i cuvinte dintr-un cantec ce ti-a placut care ar putea sa aiba legatura cu voi... Tandretea este exprimarea dragostei prin limbajul corpului.Hai ca nu-i asa greu! Bafta maxima!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| carabinierr a răspuns:

Dai un capac! cand iti mai zice asa

| Deniisze a răspuns:

Sa fii ceva mai iubitor, mai atent cu ea... straight face