| [CiUcAlAtA]-[AeRata] a întrebat:

Prietenii voua ce culoare a ochiilor va place?

p.s.eu am ochii verzibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Hi hi si eu ii am verzibatting eyelashes

de obicei imi plac cei verzi spre albastru big grin

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte. Imi plac mult ochii negri pentru ca sunt patrunzatori, ochii verzi pentru ca in contrast cu un rimel negru ma atrag dar si ochii albastri pentru ca imi dau impresia ca ma uit in cer. Cel mai mult imi place combinatia par lung negru stralucitor, matasos si ochi albastri, profunzi day dreaming

| User a răspuns:

Pai eu nu prea vad culoarea ochilor...deci pentru mine, chestia asta cu culoarea ochilor e ceva total necunoscut.laughing

| nobody_9468 a răspuns:

Albastrii imi plac...insa ii am verzi-galbuiwinking
bafta

| georgiana a răspuns:

Mie imi plac ochii verzi, caci sunt ca ai mei, dar si albastri ca ii are iubitul meu.

| Bishop a răspuns:

Mie imi plac toti ochii tongue, nu fac discriminaribatting eyelashes

| KidoSmart a răspuns:

Mie imi plac ochii verzi pentru ca redau prospetime

| AidaAmaranta a răspuns:

Ooosad eu am ochii prea albastrii, deja imi vine sa ma inpusc cand maduc undeva la magazin sau altundeva.cika o femeie mie intr-o zi: nu te supara, ai contact de ochi straight face
Am crezut ca ma arunc in baltastraight face. nu imi place cand mi se pun asa intrebari stupide.
aprr eu vroiam ochi verzi,,, dar nu amstraight facesad

| LaMisto a răspuns:

Eu am ochi negri foarte inchisi...imi plac f mult dar imi plac si ochii cenusii-gri f mult. o s imi iau lentile de contact sa fiu multumitalaughing)

| AdaIoana18 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult ochi negri eu am ochi aproape negri.

| anna01 a răspuns:

Caprui, oricum conteaza forma ochilor, nu neaparat culoarea ci cum se armonizeaza cu restul fetei, cu trasaturile, cu parul.

| emasweetgirl a răspuns:

Pai eu ii am verzi si imi plac tot ochii verzi dar nu-i refuz nici pe cei albajtrii dar sa fie baietii brunetzi sau sateni.nu-mi plac blonzii:-&

| OnWeed a răspuns:

Mie imi plac toti ochii dar ca sa aleg un preferat. cred ca cel mai mult imi plac cei verzi happy