| mulinobianco a întrebat:

Prietenul meu si prietena mea cea mai buna sunt prieteni big grin dar acum sau certat. cum asi putea sai impac? Poate sa fac un chat pe skype si acolo sa vorbim toti 3?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai bine pune-i unul in fata altuia.In caz ca ea nu il zgarie pe fata si el nu o jigneste e un mare pas inainte. Vorbiti, poti sa bagi si chestia lacrimogena gen:"Daca ma iubiti va veti impaca de dragul meubatting eyelashes"

| fluturas a răspuns:

Nu, ii mai naspa sa vorbiti pe skype straight face mai bine vorbiti fata in fata, incearca sa vorbesti separat cu el si apoi cu ea, sa vezi de ce s-au despartit si parerea fiecaruia, iar apoi sa te intalnesti cu amandoi undeva big grinsi sa incerci sa-i impaci happy, asta daca chiar crezi ca merita, ca uneori sti poate e mai bine sa nu te amesteciwinking

| AlerimxD a răspuns:

Sunt de acord cu ideea de a vorbi cu amândoi separat, dar nu cred că ar fi prea bine să te întâlneşti cu ei. Le poţi spune cât de bine se înţelegeau şi îi poţi convinge să se împace, dar încearcă să nu te bagi între ei prea mult, pentru că mult mai târziu totul se va transforma într-un ciudat triunghi amoros.
Xoxo.