| anonim_4396 a întrebat:

Prima dragoste are termen de comparație?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Pentru ca poti face comparatie intre prima si celelalte care au urmat.

| SilentRain a răspuns:

Din perspective mea, prima dragoste nu are termen de comparați, e ceva unic

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Off... Și dacă în cazul ăsta eu o iubesc, și nu am avut ocazia să vorbesc cu ea decât prin intermediul unor prieteni, iar ea a spus că nu mă place?!

off. Se poate numi; primă dragoste?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu. ca nu e ceva reciproc. Tu poate te-ai indragostit de ea dar ea de tine nu. o sa o uiti si n-o sa iti mai aduci aminte de ea cand o sa fii la 30 -40 de ani.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.