| VladyCristian a întrebat:

Primera Divison sau Premier League? big grin happy De ce?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu aleg Premier League. Un campionat mai puternic din orice privinta. Dar pentru un inceput de cariera e mai potrivit Primera.

| User a răspuns:

Nu pot alege intre cele doua. dar premier league e mai puternica.

| Ea12345 a răspuns:

Primera Divison. E o incantare sa te uiti la meciurile Barcelonei.Messi, Xavi si colegii fac meciuri incredibile!

| m4them4tic a răspuns:

Sunt mai multe echipe puternice in Premier(Man U, Chelsea, Mac City, Arsenal, Liverpool) decat in Primera(Barca, Real, Sevilla, Valencia), dar fotbalul practicat in Spania, in special de Barcelona e mai frumos ca oricare.

| marcel_5462 a răspuns:

Primera Division.de ce? pentru ca e ce-a mai tare.
Cine nu e de acord cu mine nu e nicio problema, astept argumente.

| deffect a răspuns:

Premier League acolo e Liverpool! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ce?
Ce e cu ele?

| liviu09 a răspuns:

Premier League asa big grin

| 7rro a răspuns:

Online Liga 1 si 2 pe http://liga1.7r.ro in curand si Ligile internationale Premier League, Serie A, Premiera Division.

| anteleopolis a răspuns:

Primera Division! Echipele de acolo fac niste meciuri spectaculoase, zic eu.Real Madrid e preferata mea, alaturi de Valencia. Dar si Premier League este foarte apreciata.Acolo joaca unele dintre cele mai bune cluburi din lume...