| Mihaitza1223 a întrebat:

Prin sala pot scapa de grasimea de pe corp ( cand eram mai mic am fost gras si am slabit, dar mi-a ramas grasime pe brate, abdomen, etc...) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Ceea ce ti-a ramas dupa ce ai slabit n-a fost grasime. A fost surplusul de piele. Care s-a lasat, pe toate partile corpului. Prin sala poti scapa de grasimea de pe corp, facand exercitii multe, de cel putin de 3 ori pe saptamana ar trebui sa mergi la sala. Si este foarte important sa mananci sanatos, nu gasimi, nu prajeli. nu dulciuri. Fa-ti un regim bine stabilit, si sa te ti de el, atata timp cat tu vrei sa ajungi la greutatea dorita.
Facand sala, nu numai ca slabesti, dar iti formezi bine si musculatura.

Sper ca te-am ajutat.
Iti doresc o zi frumoasa.

Funda!

1 răspuns:
| Mihaitza1223 explică:

K mersi mult de tot pentru ajutor